Nowy Targ ul. Nad Czerwonką 26 C
Kubicz Duo
Producenci
Armack
Bester
Bohler
CFH
COMET
Esab
GCE
GPPH
GUNNERS
HAFEN
Hegaweld
Honda the Power of Dreams
HYUNDAI WELDING
Ideal
Kasweld
Kemppi
Kranzle
Kubicz DUO
Kwazar
LAVOR
Lincoln electric
Lotnik
Magma
Magnum
Müller
Nerta
NORTON
NTS
Optrel
P.A
Perun
Sacit
Schweisskraft
Sherman
Spartus
Spawmet
STP&DIN Chemicals
Strong Hand Tools
SYRO
Tecomec
TELWIN
Trafilux
Trafimet
Tysweld
Weldas
Wypożyczalnia myjek Santander eRaty

O firmie

 

Witamy w naszym salonie technicznym, gdzie doświadczenie i pasja łączą się w doskonałym obszarze obsługi klienta. Jesteśmy dumni z naszej stabilnej pozycji na lokalnym rynku, osiągniętej dzięki wieloletniemu doświadczeniu, głębokiej wiedzy branżowej oraz owocnej współpracy z różnorodnymi kontrahentami.

Nasz sklep techniczny oferuje nie tylko szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń, ale także stanowi niezawodnego partnera, zawsze gotowego do udzielenia fachowej porady. Nasza długoletnia praktyka pozwala nam doskonale zrozumieć potrzeby klientów, a wszechstronna znajomość rynku umożliwia dostarczanie rozwiązań idealnie dopasowanych do indywidualnych oczekiwań.

W naszym salonie technicznym systematycznie rozszerzamy asortyment, aby sprostać dynamicznym trendom rynkowym. Oferujemy wysokiej klasy urządzenia w różnych dziedzinach, takich jak myjki wysokociśnieniowe, sprzęt do spawalnictwa, tarcze do cięcia, akcesoria i odzież BHP, chemia profesjonalna, gazy techniczne oraz wszelkiego rodzaju osprzęt gazowy, typu: zawory, nyple, reduktory, palniki czy uszczelki lub szybkozłącza.

Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy nie tylko są ekspertami w dziedzinie technologii, ale także zawsze gotowi do udzielenia pomocy i dzielenia się wiedzą. Jesteśmy przekonani, że zadowolenie klienta to kluczowy element naszego sukcesu, dlatego stawiamy na indywidualne podejście i kompleksową obsługę.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu technicznego, gdzie jakość, doświadczenie i profesjonalizm spotykają się w jednym miejscu. Znajdź idealne rozwiązania techniczne dla swojego biznesu razem z nami!