Nowy Targ ul. Nad Czerwonką 26 C
Kubicz Duo
Producenci
3M
Armack
Bester
Bohler
CFH
COMET
Esab
GCE
GPPH
GUNNERS
HAFEN
Hegaweld
Honda the Power of Dreams
HYUNDAI WELDING
Ideal
Kasweld
Kemppi
Kranzle
Kubicz DUO
Kwazar
LAVOR
Lincoln electric
Lotnik
Magma
Magnum
Müller
Nerta
NORTON
NTS
Oerlikon
Optrel
P.A
Perun
Sacit
Schweisskraft
Sherman
Spartus
Spawmet
STP&DIN Chemicals
Strong Hand Tools
SYRO
Tecomec
TELWIN
Trafilux
Trafimet
Tysweld
Weldas
Wypożyczalnia myjek Santander eRaty

Części zamienne i eksploatacyjne Kranzle

W ofercie Kubiczduo znajdują się części do myjek ciśnieniowych, odkurzaczy i zamiatarek Kranzle, jeśli nie są Państwo pewni doboru odpowiedniej nasi sprzedawcy pomogą w wyborze.

Jeśli w naszym sklepie internetowym nie znajdą Państwo interesujacej części prosimy o kontakt – istnieje możliwość jej zamówienia.

Posiadamy oryginalne części od Kranzle, ale posiłkujemy się również wysokiej jakości zamiennikami.

Podczas używania myjek ciśnieniowych ważna jest regularna wymiana cześci eksploatacyjnych. Podczas regularnej wymiany oleju czy filtów wody czy paliwa myjka ciśnieniowa osiągnie o wiele dłuższą żywotność oraz bezawaryjność.

Posiadamy części wymienne, zamienne, eksploatacyjne do wszystkich modeli myjek ciśnieniowych: 1050TST, 1152TST, 2175TST, 2160 TST, 2195TST, Primus 1000 TST i 1200 TST, Profi 175 TST, Profi 160 TST, Profi 195 TST, Profijet B16/250, Quadro 1000 TST, Quadro 1200 TST, Quadro 599 TST, Quadro 799 TST, Quadro 800 TST, Quadro 899 TST, Therm 1017 TST, Therm 1165-1 TST, Therm 1200 RP, Therm 1400 RP, Therm 895-1, Therm C13/180, X10/140, X8/150

W ofercie szereg części do wszystkich modelów myjek ciśnieniowych, zamiatarek, odkurzaczy Kranzle.

  • Amortyzatory gumowe
  • Części do bębna
  • Części do zamiatarki 2+2
  • Części do Round Cleaner
  • Części elektryczne
  • Części napędu pompy
  • Części obudowy
  • Części do osprzętu
  • Części pompy
  • Części silnika
  • Części układu chemii
  • Części układu spalania
  • Dysze wody
  • Filtry
  • Głowice
  • Korki oleju
  • Manometry
  • POMPO-SILNIKI
  • Pierścienie
  • Płytki elektroniki
  • Pływaki
  • Sprężyny
  • Śruby
  • Tłoki
  • Uszczelki
  • Zawory
  • Bębny
  • Zestawy uszczelek

Części dostępne w naszym sklepie:

-amortyzatory gumowe

amortyzator gumowy 15x15, amortyzator gumowy 20x15, amortyzator gumowy 30x20, amortyzator gumowy do K2000, amortyzator gumowy 2szt, amortyzator gumowy pod silnik do therm 30x30, 2xM8, amortyzator gumowy 25x30 nóżki do 1152, amotyzator gumowy do quadro 9/170, 12/150 20x25,

-części do bębna

adapter obrotowy bębna M22x15, bęben do therm bez uchwytu, bez węży, beben kompletny do serii profi, blokada bębna, klamra plastikowa do uchwytu bębna, klapka zaślepiająca bęben 2160 TST, korba składana bębna, korbka do serii 2000, obudowa wewnętrzna bębna quadro połówka, obudowa zewnętrzna bębna K2000, 1151TST talerzyk, pierścień dystansowy, podkładka ms 16x24x2, rurka łącząca do bębna 1151 T,

rurka łącząca pompę z bębnem, talerz boczny bębna fi 270mm, trzpień aluminiowy bębna, trzpień bebna 1150T, uchwyt bębna 1152 TST, uchwyt bębna lewy i prawy, uchwyt metlowy bębna do therm, uchwyt plastikowy bebna, część bebna zabezpieczenie 16mm, zestaw uszczelniczy złącza obrotowego bebna, złącze obrotowe nakrętki M18x1, złącze obrotowe trzpień 160TST/195 TST, złącze obrotowe,

- części do zamiatarki 2+2

filtr papierowy do zamiatarki, koło lewe – zestaw naprawczy, koło zębate lewe do zamiatarki, koło zębate do zamiatarki prawe, miotła boczna kompletna, ośka do koła zamiatarki, osłona gumowa lewa, osłona gumowa prawa, pasek do zamiatarki, podkładka 13 2+2, rolka paska napędowego, spinka 10, szczotka przednia, tryb do zamiatarki lewy i prawy, zestaw naprawczy, trzpień mocujący lewy i prawy do zamiatarki, wałeczki do zamiatarki

- części do round cleaner

rurka łącząca rc ufo light, część do rc rotor kpl. ufo light, fartuch / gumowy fartuch do round cleaner, obudowa do ufo 300 niebieska, część do ufo rotor round cleaner ufo 045, szczoteczka round cleaner ufo, uszczelki do round cleaner ufo komplet 2szt, zestaw kółek / kółko do round cleaner ufo, zestaw naprawczy do round cleaner ufo, łożysko rotora rc 300 6003 SS 2RS, nakrętka kółeczka round cleaner, trzpień uszczelniający do rotora rc 300, uchwyty dysz rc 300, część rc – uchwyt uchwyt na ramię wirnika

- części elektryczne

dławik kabla pg11, pg13,5, klamra z osłoną włącznika, kondensator 40 UF/70 UF, część elektryczna kondensatora 60 UF do Q599, mikrowyłącznik 16A, mikrowyłącznik 5A pozłacane styki, mikrowyłącznik kommplet z obudową i kablem do therm 895-czarny / czerwony, mikrowyłącznik z obudową i kablem do therm 895- czarny, obudowa mikrowyłącznika, osłona wyłącznika K115-K175, panel sterujący wyświetlacz do therm 635-1165, pokrętło termostatu, przewód zasilający, puszka elektryczna K115, K135, stycznik do quadro 1000, termik 14A do 1050, XA15 TST, termik 16A do XA17 TST, wyłącznik 1152 TST, 12A, wyłacznik 13,5A, wyłącznik 15,8A, wyłącznik 3 fazowy, wyłącznik 8A, wyłącznik K1050, wyłącznik quadro 599, 799, pokrywa mikrowyłącznika czarna, mikrowyłącznik komplet do 1152, płyta elektroniki do therm C, 230V

- część napędu pompy

klin, klin do krzywki do B240-270, korker od wężyka spuszczania oleju, krzywka 10,8 st. do K3250 i q1000, krzywka 13,5 st. do quadro 12/150 TST, krzywka 9,5 st. do therm 895-1, krzywka do B240-270, krzywka do K1050, krzywka do quadro 799, krzywka do XA17, łożysko krzywki 3 częściowe – tarcza, wieniec, podkładka, łożysko rolkowe krzywki 60x85x7,5, obudowa olejowa 1150, obudowa olejowa AQ, obudowa olejowa HD 11/140, HD 12/150 TST, Obudowa olejowa komplet – tłoki, sprężyny, podkładki, uszczelki do AQ, obudowa uzbrojeniowa S90, podkładka krzywki 62x85x4,75mm, podkładka łożyska do AYP/AQ 60x85x1, podkładka pod spreżynę do pomp AQ, podkładka sprężyny 15mm, podkładka sprężyny dla tłoka 18mm, podkładka sprężyny tłoka 1050, 12mm, podkładka tłoka, podkładka tłoka 20mm, część napędu pompy podkładka tłoka do K1151, prowadnica AM do quadro 599-799 i therm 870, C13/180, prowadnica tłoków 1050, prowadnica tłokow 14mm do: K105, K1150-1152, prowadnica tłoków 15mm do K2195, prowadnica tłoków 18mm AP/APG, sprężyna tłoka 1050, tarcza krzywki do pomp AYP, wężyk do spuszczania oleju, zabezpieczenie podkładki sprężyny tłoka 1050 12x1 mm DIN471, część napędu pompy krzywka 11,5 aluminiowa do B13/150, krzywka 12,0 do 2160 TST/TS, krzywka 13,0 aluminiowa do 2175 TS/TST, krzywka 13,0 aluminiowa do B10/200, obudowa olejowa do profi/CA, obudowa olejowa kompletna, zawiera tłoki, sprężyny, uszczelniacze, podkładki do pomp AQ np. quadro 1000, 1200, therm 895-1, 1165-1, sztyft zabezpieczający 3x16, tarcza krzywki do K1151, łożysko krzywki 3 częściowe do 1050, obudowa olejowa K115-K185,

- części obudowy

uchwyt plastikowy bebna do quadro 599, 799, 899, pokrywa zbiornika, zacisk kabla elektrycznego therm C, dekiel do koła 11/140, dekiel do koła D300, dekiel zbiornika buforowego quadro 799 TST, dolna część skrzynki elektrycznej quadro 800>1200, dolna część skrzynki sterowniczej K1050, górna listwa panelu therm 1 i therm RP, grzybek zabezpieczający 8mm do hamulca dużego quadro i therm, obudowa koło do 1150 – 1152 seria 2000, koło NP 11/40 TST, koło NP Profi 175, korek zbiornika paliwa do therm, mocowanie obudowy do quadro, therm c, nakrętka pływaka, nakrętka z uchwytem do pokrętła zbiornika quadro 1000, narożniki obudowy komplet 2 sztuki, K115-K175, nóżka plastikowa lewa i prawa do K115 – K185, obudowa biała lewa i prawa K115-K175, obudowa podstawy, obudowa do bully 1000TST niebieska, obudowa do 1050TS, obudowa do quadro 12/150TST, obudowa do quadro 599TST, część obudowa do quadro 799TST, obudowa do quadro 899TST, obudowa do quadro 9/170TST, obudowa front do 1152TST, obudowa kompletna do 1050TS/TST, obudowa na manometr i pokręto chemii therm C szara, obudowa na manometr i pokręto chemii therm C czarna, obudowa plastikowa część na kocioł do therm C, obudowa podstawy K115-K185 dolna część, część obudowy podstawy K115-K185 górna część, część obudowa przednia – kompletna z kieszeniami do 1150/1132 bez nadruku, część obudowa przednia B270, obudowa przednia do 1151, obudowa przednia do 2160, obudowa przednia do qquadro 1000TST, obudowa przednia do quadro 1200TST, obudowa przednia do quadro 1500TST, obudowa przednia do quadro 800TST, obudowa przednia Profi 160TST, obudowa przednia seria B, obudwa rączki K115-185 przód, obudowa raczki K115-185 tył, obudowa wyłącznika czarna K115-K175, obudowa zaciągu powietrza do kotła do therm C, osłona puszki rozdzielczej K1050, osłona PVC do therm z cyfrowym termmostatem, osłona PVC do therm z ręcznym termostatem, osłona tylna therm C, obudowa pedału hamulca do duzego quadro i therm, plastikowa osłona komina therm C i CA, plastikowa podkładka do mocowania osłon therm C i CA, podkładka pod śrubę koła, pokrętło ventos, pokrywa skrzynki elektrycznej 1150, 1151, HD7/120, HD10/122, K1152, pokrywa wyłącznika do Q1200, pokrywa zbiornika buforowego do quadro 9/170, 11/140, 12/150, pokrywa zbiornika quadro 800-1500, przedni zderzak do quadro 9/170, 12/150, rama z uchwytem do 2160, rama – kieszeń na kanister do duże therm seria 1, rama – uchwyt do duże therm, rama – zderzak do duże therm, ramka panelu therm 1165-1 digital, ramka panelu therm 895-1 digital, skrzynka elektryczna komplet z wyłącznikiem do HD 10/122, skrzynka pływakowa do profi komplet, skrzynka rozdzielcza elektroniki therm c szara, skrzynka rozdzielcza elektroniki therm1 + CA czarna, skrzynka wyłącznika komplet do 2160, śruba do M8 obudowy duże therm, stojak na lance, szary element obudowy przedniej z podstawkami lancy do quadro 800-1200, sztyf 6x40 mocujący pedał hamulca do dużego quadro i therm, sztyf 6x50 mocujący pedał hamulca do dużego quadro i therm, uchwyt, uchwyt chrom do quadro 1000TST, 599 – 899TST, uchwyt do nawijania przewodu elektrycznego duże quadro, 599 – 799TST, uchwyt kabla, uchwyt kabla therm, uchwyt lancy do dużych therm prawy, uchwyt mocujący, uchwyt obudowa, wąż łączący zbiornik z pompą do quadro 800, 1000, 1200, 1500 TS i TST, zacisk hamulca do dużego quadro i therm, zbiornik paliwa niebieski do duże therm, zestaw koło + kołpak + uchwyt montażowy do 1151, koło do 1050, rama przednia do myjek 1050 / 1132 wraz z płytą montażową silnika, ramka panelu therm 895, uchwyt do nawijania przewodu elektrycznego do 1150, uchwyt manometru 63mm, uszczelka pod pokrywę zbiornika buforowego Q800-1200, zbiornik buforowy do therm CA czarny, zbiornik plastikowy ventos 30E/L, obudowa lewa i prawa do K 1050P, podwozie do quadro 599, 799, obudowa kompletna do XA 17TST, uchwyt mocujacy beben 1150 / 1151, zawleczeka 3mm do koła quadro,

- części do osprzętu

kubek filtrta wody do oryginalnych filtrów kranzle, blaszka lancy variojet, osłony dysz, dekiel osłony dyszy dirtkiller 042, 035, turbokiller 040, 045, 070, element dyszy rotacyjnej dritkiller, gniazdo dyszy dirtkiller, końcówka 1SN 22x1,5, końcówka przyłącza pistoletu ¼” GW, końcówka węża DN06 22x1,5 obrotowa, końcówka węża kranzle obrotowa seria K2000, końcówka węża DN08 22x1,5 obrotowa, korpus dyszy dirtkiller, korpus pistoletu starlet z uchwytem, nakrętka dyszy kranzle ¼” GW, nakrętka pistoletu ST30 M22x1,5, nakretka z rekojeścią 22x1,5, nierdzewna rurka do zestawu pisakowania fi 20mm, nyperl ¼” fi 22x1,5, nypel GW 12x1 GZ, 22x1,5, nypel łączący rurkę z pistoletem starlet ¼”, nypel reducyjny R1/4” > M12L, obudowa pistoletu M2000 długi L+R, osłona dyszy variojet, osłona gumowa dyszy dirtkiller, osłona gumowa dyszy turbokiller, rękojeść do końcówki obrotowej węża DN8 22x1,5, podstawa pianownicy kranzle, redukcja 1/8” GW > ¼” GZ, rurka do pistoletu 342 mm ¼” iso griff, rurka lancy 1000mm ¼” , rurka lancy 342mm ¼”, rurka lancy 500mm ¼”, rurka lancy 600mm ¼”, śrubka kółeczka round cleaner, trzpień uszczelniający do rotora RC 300, zawleczka rękojeści do koncówki obrotowej weża DN8 22x1,5, zestaw naprawczy dirtkiller 030, 035, 042, 045, 055, 060, zestaw naprawczy pistoletu, zestaw naprawczy pistoletu do 1050, zestaw naprawczy pistoletu starlet, zestaw naprawczy turbokiller 045, 050, 07, rękojeść lancy prawa+lewa, spinka zabezpieczenie lancy light ufo, sitko lancy LS3 inox średnica 14mm wysokość 10mm,

- części pompy

akumulator hydrauliczny 0,25L therm, wyłącznik cisnieniowy komplet 1050 stary typ, gniazdo 7mm, gniazdo 8,2mm, iniektor podłączenie węza, iniektor ST30 M22x1,5 AG, kolanko, kolanko GZ ¼” GW ¼”, kolanko przyłacza bebna 1151 T ¼” > 88, kolanko przyłącza wody do quadro 799 TST 3/8” > 12L, korek ¼” mosiężny, korek mosiężny bez kołnierza, korek zaślepiający, korek zaślepiający ½” z wyjściem na wężyk DN6, korek zaworowy do APG z wyjściem pod manometr, korek zaworowy do AQ, korek zaworowy do myjki XA z wyjściem pod manometr, korek zaworowyt z wejściem na manometr 1/8”, korek zaworu, korek zaworu M118x1,5 AG, korek zaworu rozładowującego 3/8” AG, korek zaworu zwrotnego, korek zaworu zwrotnego 1151T/1150T, korek zaworu zwrotnego junior 120, korek zaworowy do myjki XA z wyjsciem pod manometr, korek zaworowy z wejściem na manometr 1/8” króciec dopływu wody do pompy, króciec przyłaczeniowy węża z zaworem do quadro 1000TS, część pompy króciec przyłączeniowy węża z zaworem zwortnym i iniektorem chemii dla wersji TS, króciec z iniektorem M22x1,5, kulka 10mm, kulka 5,5mm, kulka 8,5mm, nypel przyłączeniowy 3/8”, podkładka, podkładka 10x15x1,5 DIN 7603, podkładka 21x28x1,5 DIN 7603A, podkładka mosiężna, pokrętło regulacji ciśnienia, pokrętło regulacji cisnienia krótkie, poikrętło regulatora ciśnienia XA 17 TST, regulator ciśnienia, regulator ciśnienia do 1132, 1150-1152, regulator cisnienia komplet, regulator obrotów silnika B16/220, B16/250, B20/200, sztyft zabezpieczający 3x14, tłok sterujący, tłok sterujacy zaworu bezpieczeństwa S250 komplet, część pompy tuleja D26 250, tuleja 14, wąż łączący zbiornik buforowy do quadro 799 TST, wężyk z filtrem zasysający wodę do therm C/CA gwint ¼” długość 36cm, wlot wody ¾”, zawór regulacyjny bypass komplet, zawór rozładowujący, kolanko przyłączeniowe do hydroakumulatora, króciec przyłączeniowy do hydroakumulatora, nypel ¼, zawór regulacji cisnienia kranzle ULH 250K, tuleja przyłączeniowa manomatru, zestaw naprawczy zaworu zwrotnego, łozysko pod pokrętło regulacji cisnienia, pierścień mosięzny 14mm AZL, zestaw naprawczy tłoka wyłącznika 3/8”, zestaw naprawczy zaworu obciążającego K1050, 1152,

- część silnika

dekiel silnika, łożysko, silnik, stator, wentylator, linka regulatora ciśnienia

- część układu chemii

filtr z wężykiem do zasysania chemii, zawór chemii, część układu chemii, pokrętło zaworu chemii, sprężynka do zaworu, wężyk do chemii, wężyk zasysający chemię, zawór chemii z wkładką teflonową, zawór iglicowy, zawór zwrotny wężyka

- część układu spalania

cewka magnetyczna, czujnik optyczny płomienia, czujnik przegrzania, czujnik przepływu, dysza paliwa, elektrozawór pompy paliwa, kable zapłonowe, kompletny blok bezpieczeństwa z czujnikiem przepływu, korpus bloku bezpieczeństwa, czujnik przepływu

- dysze wody

dysza do kanalizacji, dysza obrotowa do kanalizacji, dysza wody, dysza wody do węża postępującego, dysza do wody kąt 0 stopni, dysza do wody kat 15 stopni, dysza do wody kąt 25 stopni, dysza wody kąt 30 stopni, dysza wody kąt 40 stopni, dysza wody kąt 65, dysza wody 1/8 kąt 15 stopni, mosiężna dysza wody kąt 20 stopni

- filtry

filtr paliwa, filtr dopływu wody, sitko wody, filtr wkład do paliwa, filtr wkład do wody

- głowice

głowica kompletna do 1152, głowica kompletna do quadro 1000TS, głowica kompletna do quadro 1000, 1200 TST, głowica kompletna do quadro 800, 1000, 1200 TST, głowica kompletna do therm 895-1, 1165-1, głowica korpus do pomp AM do quadro 599-799 i therm 870, głowica korpus do pomp aq do quadro 1000-1200 i therm 895-1, 1165-1, głowica, korpus do pomp aq płaska, głowica, głowica kompletna do myjek therm C/CA/870

- korki koleju:

korek oleju czerwony, korek oleju wziernik plastikowy, korek oleju z bagnetem do quadro AM, korek oleju z bagnetem do quadro AQ/AM, korek oleju z bagnetem do serii 2000, korek oleju z bagnetem

- manometr

manomater 0-250 bar ¼”, manometr 0 – 400 bar ¼”, manometr 025 bar fi 50 mm 1/8” do pompy paliwa therm, manometr do junior 1/8”, manometr 0-200 bar do XA 15/17 TST

- pompo – silniki

popmpo- silnik BG 112 z pomp AQ WA 15 / 220 dysza 05 (bez skrzynki sterowania) 16L/min (960/H) 30220 bar 400V 3/50HZ / 12A / 55kW, pompo – silnik HD 9 / 80, 9l/min, 80 bar / 230V – 50 HZ / 1kW / 8.5A

- pierścienie

pierścień dystansowy 20mm tworzywo ptfe, pierścień mosiężny 12mm, pierścień mosiężny 14mm, pierścień mosiężny 14mm do prowadnicy tłoków K1150 – 1151, pierścień mosiężny 20mm, pierścień mosiężny 20 mm dla uszczelki niskie ciśnienie, pierścień podkładka 14x24, pierscień podkładka 18x26x2, pierścień podkładka 20mm, pierścień rozprężny 14mm, pierścień rozprężny 18mm, pierścień rozprężny 20mm, pierścień tuleja mosiężna 15mm do pomp AP, pierścień tuleja mosiężna 18mm, pierścień tuleja mosiężna 18mm

- płyty elektroniki

płyta elektroniki do therm 895-1, 11656-1, płyta elektroniki do quadro 400V, płyta elektroniki do therm C, płyta elektroniki do therm CA, płyta elektroniki zwolnienie przegrzania do therm 895-1, 1165-1

- pływaki

pływak z zaworem do zbiornika buforowego, pływak z zaworem do zbiornika buforowego

- sprężyny

sprężyna zaworu zwrotnego junior 120, zabezpieczenie 1,3x15,5, sprężyna 0,5x11/9,7x44, sprężyna 1,0x8, 6x30, sprężyna 1,8x9,1x18,5 fur elektroschalter, sprężyna 1,8x9,1x24,2 edelstahlfeder, spreżyna do regulatora ciśnienia, spreżyna do UL, AP i APG, sprężyna do legulatora obrotów silnika 2,0x9,5x70, sprężyna tłoka, sprężyna tłoka do K1151, sprężyna tłoska do pomp AM, AQ, sprężyna tłoka do pomp AP

- śruby

śruba mikrowyłącznika M4x20, śruba 4,0x60, śruba 5,0x14, śruba M10x35, śruba m12x45, śruba M4x8 DIN 96548 do przykręcenia silnika dmuchawy therm, śruba M5x14 do mocowania osłon therm C i CA, śruba M5x8, śruba M8x30 DIN 912A2, śruba M8x55 DIN 912A2, śruba M5x20, śruba M6x40, śruba – wkręt do obudowypistoletów i obudowy lancy 3,5x14

- tłoki

tłok nurnik 12mm, tłok nurnik 12mm do serii 1050, tłok nurnik 14mm, tłok nurnik 14x73mm do pompy AZ, tłok nurnik 14x82 mm AZL, tłok nurnik 15mm, tłok nurnik 18mm ampumpe, tłok nurnik 18mm do APL = 97,6 mm, tłok nurnik 20mm długi do pomp AQ

- uszczelki

oring 6x1,1 do RC 300, uszczelka dekla olejowego AQ, uszczelka dekla quadro 799 TST, uszczelka korpusu przekładni, uszczelka oring 11x1,5, uszczelka oring 11x4, uszczelka oring 12x2, uszczelka oring 13,94x2,62, uszczelka oring 14x2, uszczelka oring 15x1,5, uszczelka oring 15x2, uszczelka oring 16x2, uszczelka oring 18x2, uszczelka oring 2,84x2,62, uszczelka oring 21x2, uszczelka oring 28,3x1,78, uszczelka 3,3x2,4, uszczelka oring 40x3,5, uszczelkaa oring 5x1, uszczelka oring 5x1,5, uszczelka oring 6,0x0,8, uszczelka oring 6x3 czerwony, uszczelka oring 75,93x1,78, uszczelka oring 8,3x2,4, uszczelkas oring 83x2, uszczelka oring 88x2, uszczelka oring 8x1,5, uszczela oring 8x2,5, uszczelka oring 9,3x2,4 zielony, uszczelka oring 9,5x2, uszczelka oring 9x3, uszczelka parbaks 14mm, uszczelka parbaks 16mm, uszczelka parbaks 4mm eschalter motorstop, uszczelka parbaks 6mm, uszczelka parbakas 7mm elektroschalter, uszczelka parbaks 8mm, uszczelka pierścień miękki 12mm 12x20x5,2, uszczelka pierścień miękki 14mm 14x24x2,5, uszczelka pierścień miękki 14x20x4, uszczelka pierścień miękki 15mm 15x24x5/2,5, uszczelka pierścień miękki 18mm 18x26x4/2, uszczelka pierścień miękki 20mm 20x28x5/2,8, uszczelka pierścień twardy 12mm 12x20x5,3/2,8, uszczelka pierścień twardy 14mm 14x24x5/2,7, uszczelka pierścień twardy 15mm 15x24x5/2,7, uszczelka pierścień twardy 18mm 18x26x5,5, uszczelka pierścień twardy 20mm 20x28x5,3/3, uszczelka podkładka aluminiowa uszczelniająca 8,3x11,3x2,0, uszczelka dekla olejowego quadro, uszczelniacz olejowy 12x20x5, uszczelka o-ring 6,86x1,78 do dysz turbokiller, uszczelka płaska pod wyłącznika

- zawory

zawór pompy czerwony do AP/AZ 16x8x18, zawór pompy czerwony do AYP i AQ fi: dł 24,5/20,2, zawór pompy zielony APG, zawór pompy zielony APG, zestaw zaworów pompy do APG + oringi, zestaw zaworów pompy do AQ, zestaw zaworów pompy do 1050, zestaw zaworów pompy do junior 120, zestaw zaworów pompy, zestaw zaworów pompy do AP

- bębny

bęben automatyczny inox 400 bar 30m węża 3/8” 20m węża ½”, max 140 st. C

- zestawy uszczelek

zestaw uszczelek do pompy 12mm do 1050, zestaw uszczelek pompy 14mm do AZ, K1150 – 1151, zestaw uszczelek pompy 14mm do AZ, K1152

Wysyłka do:
Sortuj wg. pokaż po